ubytovacie zariadenie

Chataslovakia.sk № 1, Dolná Lehota

Chaty, Dolná Lehota, okres Brezno


Chata vybavená s vysokým štandardom, veľká 4-izbová murovaná chata, ktorá je zasadená v ihličnatom lese, prízemie vchod-vstupná miestnosť, WC so sprchovým kútom, obývačka s krbom, ktorý zabezpečuje vykurovanie celej chaty, TV – satelit DIGI, radio s CD prehrávačom, DVD prehávač s diskami, v obývačke elektrické podlahové vykurovanie, vybavená kuchyňa pre stolovanie a varenie pre 12 osôb,elektrická keramická varná doska, klasický murovaný sporák s rúrou, umývačka riadu, mikrovlnka, kávovar, hriankovač, chladnička s mrazničkou.

1.podlažie 2 x 4 lôžková izba z toho jedna izba s TV satelit DIGI, 1 x 2 lôžková priechodná izba. Prístelka-rozkladací gauč v obývačke. Príjazd po asfaltovej komunikácii až ku chate, v zime doporučujeme reťaze, parkovanie pri chate pre 6 áut,
pri chate je k dispozícii lúka na hranie, stolovanie pri ohnisku a veľká koliba s grilom a posedením pre 20 osôb.

Vleky sú cca 200 m od chaty, taktiež jazero s možnosťou kúpania, člnkovania, bicyklovania a rybárčenia je cca 200 m od chaty.

Golfové hrisko Tále 4000m, v okolí do 500m sú možnosti stravovania a občerstvenia, diskotéky a pod.

Veľmi vhodné prostredie pre deti, prípadne ozdravné pobyty detí.


Ponuka služieb pre verejnosť

  • V tesnej blízkosti nášho zariadenia majú naši zákazníci možnosť vidieť jedinečnú atrakciu Slovenska (hrad, múzeum, kultúrnu pamiatku, park, vodnú priehradu..) Radi sa o tom podelíme s portálom slovakbook.
  • Viem o peknej atrakcii v mojom okolí ktorá by nemala chýbať na portáli slovakbook.

Chataslovakia.sk № 1

Adresa
Krpáčovo 21
Dolná Lehota 97698

Mobil: +421 903259369
Tel. číslo: +421 903784555 Kontaktná osoba:Tibor Bruckmayer

Web: www.chataslovakia.sk
Email: info@chataslovakia.sk