ubytovacie zariadenie

Ubytovanie Katarína Bojnice - relax a dovolenka v Bojniciach, Bojnice

Ubytovanie v súkromí , Bojnice, okres Prievidza


Ubytovanie (chalupa, rekrečný dom, penzión) Katarína Bojnice sa nachádza v atraktívnej turistami vyhľadávanej časti v Bojníciach. Veľmi blízko je centrum, bojnický zámok, hrad, ZOO Bojnice,termálne kúpalisko, les a rekreačná chatová oblasť. Máme pekný výhľad na Bojnice a okolie.

V objekte môžete byť aj sami.

Naše ubytovanie Katarína v Bojniciach je ideálne na stretávanie rodín a priateľov z rôznych kútov republiky aj zahraničia nakoľko poskytuje partii kľudný oddych a pohodu. Tu je dobrý oddych a pekná cenovo dostupná aktívna dovolenka v Bojniciach.
K dispozícii je celý dom, celá rekreačne udržiavaná záhrada, gril, posedenia (na záhrade aj v pivnici) a ovocie zo záhrady.
Parkovanie zdarma aj v uzamykateľnom dvore - 6 áut s možnosťou dať motorky (bicykle) do garáže.

Vieme, že doba nie je ľahká a preto sa snažíme poskytovať cenovo prijateľné lacné ubytovanie v Bojniciach takým spôsobom, aby to na službách naši hostia nepocítili. Lacná aktívna dovolenka u nás znamená pekná a príjemná dovolenka.

Bližšie informácie o Ubytovaní Katarína Bojnice nájdete na:

www.ubytovaniekatarina.webnode.sk

a na :

www.lacne-ubytovanie-bojnice.webnode.sk

alebo Vám ich radi poskytneme mailom alebo telefonicky (cenovú ponuku vypracujeme na základe Vášho dopytu).
Pre našich hostí máme pripravené veľké množstvo tipov ako stráviť voľný čas v Bojniciach a v okolí (či už je pekné, alebo aj upršané počasie). Nech je dovolenka v Bojniciach super.

Tešíme sa na Vašu návštevu v Bojniciach na Slovensku.

Ubytovanie Bojnice Katarína

Navštívite aj rozprávkový hrad, zámok Bojnice, ZOO Bojnice, Kúpele Bojnice, letné termálne kúpalisko Čajka, dinopark, múzeum praveku... všetko v Bojniciach

Ubytování v Bojnicích, levné ubytování, v Bojnici ubytování Bojnice pěkná dovolená v Bojnicích, levná dovolená na Slovensku. Ubytování na soukromí, Slovensko.


Ubytovanie Katarína Bojnice - relax a dovolenka v Bojniciach

Adresa
Hornoulická 10
Bojnice 97201

Mobil: 0907 519 858
Tel. číslo: +421915725439 Kontaktná osoba:Katarína Chrebetová

Web: ubytovaniekatarina.webnode.sk
Email: katarina.dmk@gmail.com