Pozvánka do KomárnaPozvánka do Komárna

OPIS

Náš región je ideálnym miestom ako stráviť čas počas predĺženého víkendu. Ponúka široké možnosti na aktívne trávenie voľného času. Nielen návštevou našich kultúrnych pamiatok, či najvýznamnejších prírodných lokalít, ale aj priestorom pre športové aktivity, cyklistikou a gastronomickými zážitkami. Celý región ponúka veľmi dobré podmienky pre letnú turistiku, vodné športy, či poznávací turizmus. Z mesta Komárno sa dajú podnikať krátke výlety po širšom okolí. Dobrá dopravná dostupnosť, kvalitné ubytovacie a stravovacie služby, či výhodná cenová úroveň robia z Komárna cieľ mnohých návštevníkov.

Malých návštevníkov dokážu upútať nespočetné kamenisté pláže Dunaja. Veď kto z nás ako malý nehádzal skákajúce žabky a nerátal, koho žabka urobí viac skokov. Koho z nás nepoteší, keď môže s bosými nohami kráčať po slnkom rozpálených kamienkoch? Dokonalý relax nielen pre unavených oteckov a mamičky, ale aj pre vystresovaných biznismenov. Tí už dlho obdivujú naše wellness strediská, kde môžu zabudnúť na svet čísel a štvrťročných reportov. Kúpaliská poskytujú útočisko rozhorúčeným telám najmä v dusivých letných mesiacoch, leto na Žitnom ostrove je také, ako sa patrí. Horúce, horúce a horúce.

Nádherné a tiché zákutia dunajských a vážskych ramien sú balzamom pre dušu človeka žijúceho v uponáhľanej dobe, ktorý túži zabudnúť na stresy všedného dňa a pooddychovať v objatí fascinujúceho prírodného prostredia. Množstvo kultúrnych, historických a technických pamiatok zaujme všetkých, ktorí chcú spoznať históriu a kultúrny odkaz predkov tu žijúcich ľudí. Zaujímavá gastronómia s tradičnými jedlami spríjemní pobyt všetkým labužníkom.

Pozvánka do KomárnaMŕtve rameno dunaja

Pozvánka do KomárnaPrechádzku určite spestria príjemné kaviarničky. 

Pozvánka do Komárna

Pozvánka do Komárna

Pozvánka do KomárnaDunaj ohraničuje územie regiónu Komárna z juhu, tvorí jeho prirodzenú hranicu, ktorá sa po prvej svetovej vojne stala novou hranicou medzi Slovenskom a Maďarskom.

Pozvánka do Komárna

Pozvánka do Komárna

Pozvánka do Komárna

Pozvánka do Komárna

Pozvánka do Komárna

comments powered by Disqus