ubytovacie zariadenie

Ubytovňa Nitra UVM, Nitra

Ubytovne, Nitra, okres Nitra


Ponúkame ubytovanie pre študentov, turistov, robotníkov a obchodných cestujúcich. Ubytovňa sa nachádza v Nitre a je vhodná pre dlhodobé ubytovanie. Celková kapacita je 245 lôžok. Možnosť ubytovania je na 2/3/5 – lôžkových izbách, čo využijú jednotlivci ale aj vačšie skupiny ako sú firmy, ale aj študenti.

Ubytovanie je riešené tzv. bunkovým systémom. Jedna bunka sa skladá z dvoch ubytovacích izieb. Každá bunka má vlastné sociálne zariadenie a chladničku a súčasťou je aj balkón. Na poschodí je kuchyňa, v ktorej umožňujeme hosťovi prípravu a ohrev vlastného jedla, čo ocenia najmä dlhodobo ubytovaní hostia.

Ubytovňa Nitra UVM – ponúka aj upratovací servis čo znamená, že každý pracovný deň je upratná hosťová izba a vynesené odpadky-smeti. Pre ubytovaných klientov je zriadená moderná práčovňa, kde si klient môže prať bielizeň za nízky poplatok.

Zastávka MHD je vzdialená 100 m od ubytovne. Výborná poloha ubytovne ju predurčuje k využitiu na dlhodobejšie ubytovanie, osobitne pre študentov, turistov, robotníkov z priemyselných parkov v Nitrianskom kraji a blízkom okolí.

K dispozícií je non-stop recepcia.

Pripojenie na internet je zabezpečené wifi pripojením na ubytovni.

Stravovanie: V blízkosti sa nachádza reštaurácia ktorá ponúka teplú a studenú stravu. Na výber mate aj rôzne šaláty ale aj obedové menu už od 3,90 EUR.

Potraviny: V blízkosti ubytovne sa nachádzajú Lidl, Billa, Kaufland.

Parkovanie: Pred ubytovňou zdarma.

Cenník
1 noc 14,64 EUR os/noc od 2-5 nocí 7,80 EUR os/noc od 5-40 nocí 6,60 EUR os/noc nad 40 nocí 5,52 EUR os/noc

Študenti: 1 noc 12,30 EUR os/noc 80 EUR/mesiac


Ubytovňa Nitra UVM

Adresa
Čajkovského 2
Nitra 94911

Mobil: 0949694675
Kontaktná osoba:Operator

Web: www.ubytovanievmeste.sk/ubytovanie/ubytovna-nitra-uvm/
Email: ubytovanie@ubytovanievmeste.sk